win
تفاوت بین ویندوز اورجینال و کرک

تفاوت بین ویندوز اورجینال و کرک

 

امنیت بیشتر

یکی از مزایای ویندوز اورجینال امنیت بیشتر نسبت به ویندوز کرک هست ، ویندوز های کرکی بخاطر دستکاری ریجستری در برابر هکرها و ویروسها بسیار آسیب پذیر هستند ، همچنین امکان وجود تزریق کدهای مخرب هست و معلوم نیست توسط چه کسی کرک شده است.

دانلود ونصب خودکار درایورها

در ویندوز های اورجینال تمام درایورهای سیستم شما به صورت خودکار دانلود و نصب شده و دیگر نیاز نیست به دنبال جدید باشید و خود ویندوز این کار را برای شما به صورت خودکار انجام میدهد.

پشتیبانی آنلاین

در صورت تهیه ویندوز اورجینال می توانید از پشتیبانی حرفه ای تلفنی  و انلاین MICROSAFT.NET استفاده کنید .

این تیم قدرتمند تمامی محصولاتشان گارانتی دارد  و هرجایی که سوال یا مشکلی داشتید همراه شما خواهند بود.

مشکلات  کمتر

ویندوزهای کرکی به مرور زمان با افت سرعت ، هنگ کردن های مکرر و ناپایداری سیستم مواجه می شوند و شما رو مجبور به تعویض ویندوز می کنند اما ویندوز اورجینال سرعت خوبی دارد و بدون هیچ مشکلی میتوانید آپدیت ها را دریافت و نصب کنید.

استفاده همیشگی

با تهیه ویندوز اورجینال در صورت بروز مشکل می توانید مجدد از لایسنس استفاده کنید و حتی اگه بعدها سیستم جدیدی تهیه کردید میتوانید ویندوز خودتون رو بهش انتقال دهید ، لایسنس های ویندوز مادام العمر هستند .

از کجا ویندوز اورجینال تهیه کنیم ؟

بخاطر تحریم ها امکان خرید مستقیم از مایکروسافت برای کاربران ایرانی وجود ندارد و بهترین راه مراجعه و خرید از سایت مایکروسافت می Microsoftme.net هست که محصولات اورجینال رو همراه با گارانتی میفروشند سایت مایکروسافت می Microsoftme.net معتبر هست و علاوه بر ویندوز محصولات دیگه مایکروسافت رو هم دارند .